AVG FREE 8.5

Az AVG Antivírus ingyenes változatával, annak kezelésével kapcsolatos kérdések és megoldásaik. Felhasználók önsegélyező fóruma.

Moderátor: avgmaster

AVG FREE 8.5

HozzászólásSzerző: Husi Dátum: 2009-05-13 12:46:30

Üdvözlet!

Az otthoni gépemet AVG FREE 7.5-tel vettem. Kb. 1-1,5 hónapja minden gép indításnál jelzett, hogy ideje lenne a 8.5-öt letöltenem. Így is tettem. Azóta rendesen ellenőriz, írt. Olyannyira, hogy a korábban beregisztrált oldalak helyes bejelentkezés után rögtön kidobnak vagy be sem engednek, már olyan is előfordult, hogy az ellenőrzésre használt betű-szám kódot nem értelmezte és azért nem sikerült felregisztrálnom (szerencsére ez itt most nem állt fenn). Már mindenhol kértem és kaptam új jelszavakat, de hiába, így sem hozott eredményt. Mindenhol leellenőrizték a regisztrációkat és a jogosultságokat és náluk minden rendben. Közeledik az SZJA bevallás ideje és az elektronikus bevalláshoz le kellene töltenem a JAVA környezetet, de hiába. Folyamatosan csak a várakozáson van, látszik hogy próbálkozik, de nem megy. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy az AVG 8.5 a ludas, de minden egy időben kezdődött. Van esetleg valahol egy program beállítás, amivel tudok esetleg lazítani az AVG gyeplőn (ha ez lehet a baj), ami még nem okoz nagy bajt és tudom a regisztrációimat használni és a szükséges programokat letölteni?

Segítséget előre is köszönöm
Husi

Vissza: AVG ingyenes változat Windows-ra